Polski
Dr Janusz Mejer

   Janusz Mejer MD

      Family Medicine

     Obesity Medicine

Mowimy po polsku!

Call us: 224-347-2564

We now offer virtual visits by telephone or a video chat application on your smartphone, tablet, or computer. To make an appointment please call the office.

Filozofia pracy


Uważam, że pacjenci zasługują, na szacunek, zrozumienie i współczucie.

Moim celem jest zapewnienie Państwu opieki medycznej na najwyższym poziomie z indywidualna troska o każdego pacjenta. Podstawowa zasada mojej praktyki jest łatwy, całodobowy dostęp do lekarza. Istnieje możliwość umówienia wizyty tego samego dnia lub w godzinach wieczornych albo w soboty.Gabinet lekarski


Jako lekarz rodzinny zapewniam wszechstronna opiekę zdrowotna dla osób dorosłych i dzieci, ze szczególnym nastawieniem na leczenie profilaktyczne, opiekę nad zdrowiem kobiet i dzieci, drobne zabiegi chirurgiczne oraz opiekę w chorobach przewlekłych takich jak schorzenia serca, choroby skórne, nadciśnienie oraz cukrzyca.


Specjalizuje się również w medycynie otyłości oferując efektywne i indywidualnie dobrane metody utraty wagi.Janusz Mejer, M.D.

Specjalista: Medycyna Rodzinna

                   Medycyna Otyłości


Otrzymałem tytuł lekarza w Akademii Medycznej w Poznaniu. Ukończyłem rezydenturę medycyny rodzinnej w szpitalu Saint Mary and Elizabeth Medical Center w Chicago. Mowie biegle po polsku i angielsku.Godziny otwarcia gabinetu:


Poniedzialek    9 – 18


Wtorek             7 – 16


Środa               zamknięte


Czwartek         10 – 18


Piątek              8 – 16


Sobota             7 – 13 (z wyjątkiem ostatniej soboty miesiąca)


© Copyright. All Rights Reserved.